W dniu 25 listopada nasze przedszkolaki brały udział w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela „Pluszowego Misia”, który towarzyszył im przez cały dzień. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Na początku wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, następnie wspólnie ze swoimi maskotkami wesoło bawiły się w rytmie znanych piosenek o misiach tj. ,,Jadą, jadą misie’’, ,,Pluszowy miś”, ,,Niedźwiadek”, ,,Stary niedźwiedź mocno śpi” .To tylko niektóre z utworów, które zabrały naszych przedszkolaków do opływającej miodem, misiowej krainy. 

Dzieci wspólnie z misiami wykonywały różnorodne ćwiczenia i zadania, rozwiązywały zagadki, układały puzzle rozpoznawały na obrazkach znane misie  z bajek, czy próbowały wyłowić rybki z wody. . Pogłębiono również wiedzę na temat świata przyrody poprzez wymienianie różnic między misiem,  a niedźwiedziem. Na koniec wspólnego świętowania przedszkolaki próbowały przysmaku każdego misia- słodkiego miodku oraz samodzielnie przygotowanych misiowych ciasteczek z nutellą. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Grupa Myszki

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7


Grupa Tygryski

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 99
 • 999
 • 9999
 • 99999
 • 999999
 • 9999999
 • 99999999
 • 999999999


Grupa Smerfy

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6


Grupa Pszczółki

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5